У Малинівці будують очисні споруди за європейськими технологіями. Фото
Як повідомили в ХОДА, наразі на очисних спорудах у Малинівці зроблені залізобетонні конструкції, проведена гідроізоляція, зроблений каркас робочої будівлі і повністю закуплене обладнання. Як розповів заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Харківської ОДА Едуард Яровой, реконструкція передбачає облаштування триступеневого очищення. На об’єкті застосовується європейська технологія, що допоможе очищувати стоки майже на 100 %. Окрім цього, стоки після очищення проходитимуть мікрофільтри і тільки потім скидатимуться у природні водойми.
– Ці каналізаційні очисні споруди розраховані на оброблення 1500 метрів кубічних за добу – це за повного навантаження. Мінімальне завантаження може бути 750 метрів кубічних на добу для очищення каналізаційних стоків, як промислових, так і госппобутових, які приходять від населення. Можливість цих споруд – обслуговувати від 7 до 12 тисяч місцевого населення, а також індустріальний парк, який на сьогодні працює в ТГ Малинівка, – зазначив виконроб Іван Соломаха.
Читайте також: На якому етапі ремонт мосту під Чугуєвом. Фото
За словами Івана Соломахи, щодня на об’єкті працюють 20 фахівців. Зараз на будівництві закінчують виробництво вторинних відстійників, після цього буде влаштована система аерації.
– Також сьогодні збирають сталеві конструкції, щоб ми могли повністю підігнати їх, розібрати і зробити цинкування. Повністю замовлені сендвіч-панелі. На території сьогодні сендвіч-панелей немає, вони зберігаються у виробника, тому що необхідно повністю завершити сталеву конструкцію для виробничої будівлі. Також її пофарбувати, а тільки потім зробити монтаж і бетонування споруди, – прокоментував виконроб.
Незабаром на об’єкт привезуть трубопроводи, які необхідно укласти від заводів індустріального парку, а також зробити переключення подачі стоків від Малинівки.
Реконструкція виконується в рамках Програми Президента "Велике будівництво".
Читайте також:
У Куп'янській міській лікарні з'явиться своя киснева діжка