Боксери Харківщини здобули три медалі міжнародного турніру

12.02.2024 16:20 Спорт

З 4 по 11 лютого в Болгарії відбувся міжнародний турнір з боксу серед чоловіків та жінок «Кубок Странджа 2024».

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на Харківську обласну військову адміністрацію.

Під час змагань спортсмени Харківської області здобули 1 золоту та 2 бронзові медалі. Переможцем турніру у вазі до 86 кг став Богдан Толмачов. Він успішно дійшов до фіналу, де в українському дербі переміг киянина Павла Мічковського. Бронзовими призерами змагань стали Айдер Абдураімов та Ярослав Харциз.

Загалом українські боксери здобули на «Кубку Странджа 2024» 1 золоту, 2 срібні та 3 бронзові нагороди.

Нагадаємо, що паралімпійка Людмила Лященко з Харкова в складі національної паралімпійської збірної України з лижних перегонів та біатлону здобула одну золоту та три срібні медалі на етапі Кубка світу.

Раніше ми писали, що харківські спортсмени стали переможцями етапу Кубка України з таїландського боксу Муей Тай.