Харківська спортсменка виборола другу золоту медаль на чемпіонаті світу з фрідайвінгу

25.08.2023 12:54 Спорт

Спортсменка з Харкова Катерина Садурська 24 серпня здобула перемогу на міжнародних змаганнях у Гондурасі.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу ХОВА.

Цього разу їй підкорилася глибина 78 метрів у дисципліні CNF (пірнання з постійною вагою без ласт), що стало також новим рекордом світу.

Першу золоту медаль цього чемпіонату Катерина здобула в дисципліні FIM, пірнувши на глибину 97 метрів.

Харків, Катерина Садурська, новий світовий рекорд 24 серпня 2023

Нагадаємо, 20 серпня пройшли матчі чергового туру чемпіонату Харківського району з футболу. Головною сенсацією стала перемога одного з аутсайдерів першості, солоницівського «Енергетика-2», над чинним чемпіоном змагань, ФК «Березівка».

Нагадаємо також, що футбольний клуб з міста Харків «Металіст», який цього сезону виступає в Першій лізі, здобув першу звитягу в цьому сезоні.

Раніше ми розповідали, як пройшов матч між лідерами чемпіонату Харківського району з футболу та фінал Кубка Валківської громади. Також ми повідомляли, що харків’янки завоювали бронзу на чемпіонаті Європи.

Більше новин спорту читайте на нашому сайті.