Харківські синхроністки здобули ще одне «золото» на Кубку світу

08.05.2023 12:53 Спорт

Команда України виборола золоту медаль в акробатичній групі. Усі учасниці збірної — з Харківської області.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на інформацію Харківської ОВА.

Кубок світу з артистичного плавання проходив у французькому місті Монпельє з 5 до 7 травня. Синхроністки з Харківщини вибороли золоту медаль.

За свій виступ Влада та Марина Алексіїви, Марта Фєдіна, Вероніка Гришко, Софія Мацієвська, Дар'я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова і Валерія Тищенко отримали 260.2750 бала.

Нагадаємо, що синхроністки на Кубку світу раніше здобули такі медалі: Влада і Марина Алексіїви завоювали «золото» у довільному дуеті, Марта Фєдіна — «срібло» з технічного соло.

Раніше ми писали, що харківська спортсменка перемогла на чемпіонаті Європи з паверліфтингу.

Нагадаємо, харків’янка Еліна Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру в Франції.

Нагадаємо, нещодавно боксер з Донецької громади виборов звання чемпіона України. 15-річний Олександр Звєрєв завоював золоту медаль на чемпіонаті України з боксу серед юніорів. А минулими вихідними, 30 квітня, сахновщинський «Колос» здобув перемогу в чемпіонаті Дніпропетровщини.

Більше новин спорту читайте на нашому сайті.