Спортсменка з Харкова здобула «бронзу» на Кубку світу з важкої атлетики

06.04.2024 17:56 Спорт

Харківська спортсменка здобула бронзову медаль на Кубку світу з важкої атлетики.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на Харківську обласну військову адміністрацію.

Світлана Самуляк посіла третє місце на Кубку світу з важкої атлетики, який розпочався 31 березня і триватиме до 11 квітня у таїландському Пхукеті.

У ваговій категорії до 64 кг спортсменка виборола три бронзові нагороди: у ривку з результатом 101 кг, у поштовху – 120 кг та за сумою двоборства – 221 кг.

Ще одна українська спортсменка Ганна Давидова посіла в цій ваговій категорії четверте місце з результатом 211 кг за сумою двоборства.

Нагадаємо, що у Києві з 30 березня по 2 квітня проходив чемпіонат України з фехтування. На змаганнях спортсмени з Харківської області здобули золоту та срібну медалі.

Також раніше ми писали, що воротар Андрій Лунін з міста Красноград Харківської області зіграв у 12-му поспіль матчі за мадридський «Реал».