Визначився переможець зимового чемпіонату Харківщини з футболу

15.06.2020 16:58 Спорт
Доля золотих медалей фактично була вирішена ще в першому таймі.

Минулої суботи, 13 червня, відбувся фінал зимового чемпіонату Харківської області з футболу серед аматорських команд. За золоті медалі першості сперечалися харківський «Універ-Динамо» ХНУВС та ФК «Зміїв». Динамівці активно розпочали цю зустріч, завдяки чому відкрили рахунок вже на 12-й хвилині – Данило Кучирка з меж штрафного майданчика точно пробив у кут. Не встигли зміївчани прийти до тями, як вже через три хвилини вони пропустили знову. Подвоїв перевагу харків’ян їх капітан Ігор Луценко, який упевнено реалізував пенальті, розвівши м’яч та воротаря по різних кутах. Команда-лідер продовжувала насідати на ворота суперника і ще в першому таймі довела рахунок до розгромного. На 33-й хвилині Іван Омеляненко увійшов до карного майданчика суперника і точно пробив – 3:0.

Майже відразу після перерви зміївчанам удалося відіграти один м’яч. Відзначився Олексій Якименко, який з кількох метрів точно пробив у ближній кут. Утім, не зважаючи на всі старання «городян» урятувати матч, на більше їх не вистачило.

3:1 – «Універ-Динамо» другий рік поспіль стає переможцем зимового чемпіонату Харківщини.