Які іграшки купити дитині цієї осені

Promo

Діти постійно розвиваються та знаходять собі нові інтереси. Тому набір іграшок потрібно час від часу поповнювати. 

Бажано, щоб вони були різноманітні, тренували різні навички й давали інформацію про навколишній світ. Це й дерев'яні іграшки, і головоломки чи пазли, книжки, ляльки, розмальовки. Тому якщо ваша фантазія наразі вичерпана, підкажемо, що цікавенького купити маляті цієї осені.

Призначення різних іграшок

Залежно від віку, інтересів малюка та місця проживання можуть знадобитися різні іграшки. Наприклад, якщо дитина живе за містом, їй точно потрібен самокат чи велосипед, іграшки для дозвілля на вулиці. Дітям, що живуть у місті (у багатоквартирних будинках), цікавіші ігрові приставки.

Серед універсальних варіантів варто звернути увагу на такі:

  • іграшкові музичні інструменти — вони розвиватимуть не тільки слух дитини, а й дрібну моторику та уяву, за бажанням можна зібрати майже справжній музичний колектив;
  • ігрова валіза лікаря — прекрасний варіант, щоби пояснити дитині більше про професію лікаря, особливо якщо вона його боїться чи відчуває в його присутності напругу;
  • розмальовки дитячі — допомагають розрізняти кольори та навчатися гармонійного поєднання різних відтінків, виховують у дитині посидючість та здатність довго концентруватися на одному завданні;
  • м'які іграшки у виді улюблених персонажів мультфільмів — також розвивають фантазію та вміння придумувати нові сценарії для поведінки конкретних персонажів;
  • ляльки на руку — якщо купити набір зі звіряток, наприклад, можна разом з дитиною влаштовувати домашні спектаклі, коли на вулиці стане прохолодніше; це водночас зближує дитя з батьками та вчить дитину аналізувати поведінку персонажів.

Доступні варіанти краще дивитися онлайн, адже в інтернет-магазинах вибір завжди більший.

Як вибрати відповідну забавку

Насамперед враховуйте вік дитини, адже найменшим пустунчикам наряд сподобається книжка чи калейдоскоп: вони просто не зрозуміють, що з ними робити. До того ж вони ще не встигли навіть зрозуміти, як і що працює в цьому світі, щоб сформувати якесь коло власних інтересів.

Коли ж дитя підростає, відкривається більше можливостей. Намагайтеся спостерігати за іграми малюка, щоб зрозуміти, що саме його цікавить найбільше в цей період часу. Або ж можна запитати його самого та вибрати іграшки разом. Якщо дитина ходить до дитячого садочка, поцікавтеся у виховательки, у що малюк найчастіше грається та до яких предметів проявляє інтерес.

Купувати іграшки потрібно в перевірених місцях, щоб вони точно були якісними. Ризикувати здоров'ям дитини точно не варто. Не соромтеся питати у продавців сертифікати якості на конкретні позиції або повертати товар, якщо якість його виконання вас не влаштувала.

Віддавайте перевагу іграшкам із натуральних матеріалів, якщо це можливо, та здавайте їх на перероблення чи до благодійних організацій, якщо дитина з ними більше не грає.

Теги: