Чесний огляд Honor 90
Promo
Нещодавно розпочалися глобальні продажі нового Honor 90. Фактично це модель середнього класу. Проте розробник зробив усе, щоби максимально наблизити смартфон до флагманских характеристик.
Тож прийшов час дізнатися, наскільки бренду вдалося досягнути поставленої мети, та розібратися, які недоліки ховаються за привабливим дизайном.
Виглядає розкішно
Якщо говорити про зовнішній вигляд, то Honor 90 однозначно виглядає презентабельно та дорого. Відсутність гострих кутів та ідеальний вигин екранного скла дійсно надають гаджету преміального вигляду.
Корпус повністю виготовлений із пластику, хоча на перший погляд бокова рама здається металевою. Правильний вибір матеріалів та влучна імітація допомогли досягти ваги лише 183 г. Тож якщо полюбляєте легкі та функціональні гаджети, то варто купити смартфон Honor 90
Якісний дисплей
Претензій до якості та виконання екрана немає:
- OLED-дисплей 6,7 дюймів 2664 x 1200;
- частота оновлення: 120 Гц;
- максимальна яскравість: 1600 ніт;
- фільтр захисту очей від синього спектру.
Дисплей не мерехтить зовсім, тому навіть за тривалого використання гаджету очі не втомлюються. Високий рівень яскравості забезпечує комфортне використання смартфона навіть у сонячну погоду.
Камера — гордість моделі
Хонор 90 отримав 200-мегапіксельний основний сенсор з електронною стабілізацією, доповнений 12-мегапіксельною ширококутною камерою з автофокусом. До блоку камер також входить датчик глибини на 2 Мп. Селфі-камера має 50 Мп та кут огляду 100°.
За гарного освітлення можна отримати дійсно яскраві та детальні фото. А ось під час зйомки вночі доведеться більше «погратися» з налаштуваннями, адже стабілізації трохи не вистачає.
Загалом Honor 90 оснащений дійсно потужними камерами, які дають змогу робити якісні фото та знімати 4K-відео.
Як щодо процесору
«Китаєць» працює на 4-нм процесорі Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 Accelerated Edition. Завдяки дуже потужній графічний складовій смартфон легко відкриває та запускає навіть дуже вимогливі застосунки і виграє в більш дорогих конкурентів. Наприклад, за продуктивністю Хонор 90 отримав такий самий бал, як і Pixel 7.
Ще одна перевага Honor 90 — досконала багатошарова система охолодження. Навіть більш потужні процесори часто мають гіршу.
Ємність акумулятора становить 5000 мА·ч. Це нормальний показник для цього класу. У режимі високої активності екрана запасу батареї вистачить на 6–8 годин. Якщо ж говорити про помірне використання, то автономність збільшується до 36 годин.
Деякі користувачі відзначають, що оптичний сканер відбитків пальців розташований низько, через що користуватися ним не завжди зручно. Хоча сам сканер швидкий та точний. Також смартфон оснащений мультимедійним динаміком середньої якості, який не завжди радує достатньою гучністю.
Honor 90 — це вдала інвестиція, а невеликі обмеження телефону повністю перекриваються його перевагами.