Для яких металевих меблів підходять поштові замки?
Promo
Призначення поштових замків для металевої меблі
Поштові замки для металевої меблі використовуються в різних сферах життя та бізнесу. Їх головним призначенням є забезпечення безпеки та обмеження доступу до документів, предметів чи цінних речей, які можуть зберігатися в металевих меблях. Поштові замки монтують на сейфи, шафи, архівні шухляди, інструментальні ящики, шафки для одягу та інші металеві корпуси, де зберігається важливий вміст. З вибором поштових замків ви можете ознайомитися на сторінці: https://rz-market.com/promyshlennaya-furnitura/zamki/zamki-pochtovie/
Встановлення поштових замків на металевих меблях
Процес встановлення поштових замків на металевих меблях вимагає певних навичок та досвіду, і варто його виконувати за допомогою кваліфікованих слюсарів.
Якщо ж ви вирішили робити це самостійно, ось декілька кроків, які слід виконати при встановленні поштових замків на металеві корпуси.
- Визначення місця встановлення. Воно має бути таким, що забезпечує максимальний рівень безпеки та зручності використання.
- Вибір типу замка. Виберіть той виріб, який найкраще відповідає вашим потребам. Це може бути механічний замок з ключем, механічний кодовий замок, електронно-механічний замок, електронний замок з доступом за допомогою RFID браслета або картки, тобто будь-який тип замку в залежності від рівня безпеки, який ви бажаєте.
- Позначення монтажних отворів. Позначте місця, де будуть зроблені монтажні отвори для замка. Вони повинні бути ретельно виміряні та рівномірно розташовані.
- Буріння отворів. Відповідно до позначок буріть отвори для монтажу замка. Важливо використовувати відповідні інструменти та дотримуватися рекомендацій виробника.
- Встановлення замка. Установіть замок в отвори та фіксуйте його за допомогою метизів та включених у комплект деталей.
Вибір замків для різних типів металевої меблі
Вибір поштових замків для різних типів металевої меблі визначається ціллю застосування цих виробів та рівнем безпеки, який вимагається. Вони можуть бути використані у різних сферах, тому важливо їх обирати в залежності від конкретного типу меблів та обставин експлуатації.
1. Поштові скриньки. Замки підбирають в залежності від кількості комірок для листів в під'їзді. Чим більша ця кількість, тим вищий ступінь секретності має мати замочок, щоб секрет не повторювався і щоб неможна було чужим ключем відчинити вашу скриньку. В простих замках секретність 200. Кодові замки пропонують від 1000 комбінацій. Електронні замки забезпечують найвище число комбінацій – до 1 млн.
2. Офісні меблі. Для офісних шаф, шухляд та ящиків можна використовувати замки зі стандартними ключами. Вони забезпечать базовий рівень безпеки і можуть бути зручними у використанні.
3. Архівні шафи. Для архівних шаф, де зберігаються важливі документи, рекомендується використовувати повністю металеві або електронні замки.
4. Сейфи. В зв'язку з невисокою надійністю для цього типу меблів, поштовий замок у сейфах використовують виключно для внутрішніх комірок (тейзерів), в якості допоміжного засобу захисту вмісту. Для закриття зовнішніх дверей корпусу вибирають спеціальні сейфові замки.
5. Магазини та супермаркети. В цих закладах для металевих комірок для речей використовують поштові замки з посиленою голівкою, які розраховані на часте відкриття і закриття. Вони надають секретність 2000. Для таких виробів передбачено майстер-систему. У разі поломки чи втрати вашого ключа співробітник магазину зможе відкрити комірку майстер-ключом і повернути вам речі.
6. Спортзали, школи, басейни, підприємства. В роздягальнях, де встановлено шафки для одягу та особистих речей, використовують поштові замки як механічного типу, так і електронні. Тут секретність має бути високою.
7. Промислові меблі та обладнання. В умовах промислового середовища використовують різні типи замикаючих систем. Найпростіші поштові замки, виготовлені з пластику, монтують на технічних боксах з лічильниками води, тепла, електрики. На металевих шафах і в скриньках для інструменту встановлюють повністю металеві замки, з допоміжною посилюючою шайбою. На більш складному обладнанні, наприклад, електротехнічні шафи та панелі, встановлюють замки, виготовлені із сплавів зі спеціальним покриттям (нікель, хром, цинк), з потовщеним ригелем. Також для них можуть бути передбачені спеціальні ключі, щоб обмежити коло доступу тільки для уповноважених осіб.
8. HoReCa, медичні лабораторії. В цих закладах висувають підвищені вимоги до будь-якою фурнітури. Тому тут рекомендують монтувати замки, виготовлені повністю з нержавіючої сталі.
Якість та надійність поштових замків
Однією з найважливіших характеристик поштових замків є їх якість та надійність. Якщо замок не може забезпечити надійний захист, то всі інші заходи безпеки стають менш ефективними. Тому при виборі поштових замків варто звертати увагу на їхню конструкцію, матеріали, за яких вони виготовлені, а також відповідність вимогам безпеки в умовах конкретних умов використання.
Враховуючи всі ці аспекти, вибір поштових замків для металевих меблів має розглядатися як важливий етап в забезпеченні безпеки і захисту цінних речей та документів. При виборі та монтажу такої фурнітури варто дотримуватися рекомендацій професіоналів.