План будівництва доріг в Україні 2024
Promo
Незважаючи на великомасштабну агресію Росії в Україні, дороги, які не знаходяться на окупованих територіях або в зонах бойових дій, підтримуються в належному стані. Більше того, проводяться роботи з будівництва нових автомагістралей та ремонту доріг різного класу з метою забезпечення комфортного та безпечного руху транспорту.
Уряд України встановив амбіційний план щодо розвитку дорожньої інфраструктури з метою покращення якості транспортного сполучення, розвитку економіки та підвищення рівня життя громадян. Після завершення будівництва нових автомагістралей та магістралей українська дорожня мережа отримає значний зріст.
Які дороги планують побудувати в цьому році
Одним із ключових завдань цього плану є будівництво та модернізація автодоріг, які забезпечують швидкий зв'язок між містами та регіонами. Також передбачається створення нових доріг для з'єднання з сусідніми країнами та розширення існуючих дорожніх ділянок з метою забезпечення комфортного та безпечного руху автотранспорту.
Окрема увага уряду України приділяється будівництву та реконструкції доріг, що ведуть до пунктів пропуску на кордонах з іншими країнами, зокрема зі Словаччиною, Угорщиною та Румунією. Також на чисельних ділянках автомагістралей проводяться капітальні ремонти дорожнього покриття з метою забезпечення безпечного і комфортного руху транспорту.
Запланований бюджет на будівництво доріг
На момент публікації статті бюджет на наступний рік ще не ухвалено. Втім, можна спрогнозувати те, що дороги будуватимуть і надалі попри повномасштабне вторгнення росії в Україну. І це цілком виправдано, одна зі складових ефективної роботи наступу українських військових – це логістика. При цьому не лише на фронті, а й в цілому в країні, адже техніка, зброя, екіпірування – все це має вчасно та швидко прибути на передову з-за кордону.
Враховуючи, що на цей рік на будівництво доріг було виділено близько 64 млрд грн, то наступного року ця сума, скоріш за все зросте. Тому попит на надійних підрядників, які виконують ремонтні роботи швидко, якісно та ефективно, зростатиме. Також зростатиме попит і на якісну сировину для дорожного покриття.
Асфальтозмішувальні установки від вітчизняного виробника
Головний технологічний вузол у циклі виробництва асфальтобетону – це асфатольтозмішувальна установка. Від якості цього обладнання залежатиме якість кінцевого продукту та термін придатності доріг, які побудовані з цього покриття. Тож для виробників найголовніше – вибрати надійного перевіреного виробника обладнання.
Якісні запасні частини для АБЗ, власне самі АБЗ пропонує вітчизняний виробник ПрАТ “Кредмаш” https://kredmash.com/ua/spare-parts. Десятки років досвіду, новітні технології та кваліфікований персонал – все це робить Кредмаш лідером не лише на українському ринку.