Різновиди сучасних міні АЗС

Promo
Різновиди сучасних міні АЗС

З кожним роком міні АЗС набирають популярність серед будівельних, сільськогосподарських та промислових компаній. Такі установки дозволяють швидко та зручно здійснювати заправку транспорту на своїх потужностях чи навіть у польових умовах. Обладнання суттєво економить час, гроші та забезпечує повний контроль над витратою ПММ.

Компактні заправні станції у порівнянні з класичними АЗС мають невелику вартість та прості у використанні. При цьому вони мають ідентичні функції та практично не поступаються за продуктивністю. Ознайомитися з модельним рядом можна на цій сторінці – https://petroline.ua/ru/mini-zapravki/.

Особливості використання міні АЗС

Модульні бензинові та дизельні заправки – це зручне та практичне рішення для забезпечення техніки пальним. Ключовою особливістю та перевагою є відсутність прив'язки до локації. На відміну від стаціонарних моделей, їх можна швидко демонтувати та встановити в необхідному місці. Така особливість мобільних колонок є актуальною для діяльності таких підприємств:

  • автопідприємства, автобусні парки та логістичні компанії;
  • автомобільні салони, центри та станції технічного обслуговування;
  • сільськогосподарські підприємства.
  • туристичні бази, пансіонати та інші важкодоступні райони;
  • можна встановити у власному гаражі та не перейматись за рівень палива в баку.

Пересувні заправки для нафтопродуктів є актуальними для всіх підприємств, де є власний автопарк. Це дозволяє отримати низку переваг:

  • готові комплекти можуть мати резервуар для бензину або дизельного палива об'ємом до 1000 літрів;
  • власник може закуповувати пальне безпосередньо від постачальників, заощаджуючи бюджет компанії;
  • наявність лічильника робить заправку контрольованою, що унеможливлює факт розкрадання або перевитрати;
  • модульні АЗС оснащені класичним пістолетом, що забезпечує зручність використання.
  • мобільні колонки можна швидко перевозити у необхідне місце та виконувати обслуговування техніки навіть у польових умовах.

Ці фактори зумовили високу популярність міні-АЗС серед приватних осіб, представників малого та середнього бізнесу.

Основні типи міні АЗС

На ринку представлений широкий вибір індивідуальних заправних станцій. Установки відрізняються рядом характеристик:

  • тип палива: дизель, бензин та інші нафтопродукти;
  • форма корпусу: квадратні чи циліндричні;
  • тип приводу: ручні та з електронасосом;
  • об'єм: 53, 240, 480 або 1000 літрів.

Також можуть бути відмінності щодо додаткових комплектуючих, які представлені на цій сторінці – https://petroline.ua/ru/obladnannya-dlya-azs-ta-naftobaz/.

Основна класифікація міні АЗС основана на конструктивних особливостях, за рахунок чого виділяють 4 типи моделей:

  1. Модульні. Представляють собою повний комплект з ємністю для пального. Колонка є окремим блоком та спряжена з резервуаром підземним трубопроводом. Такий варіант є актуальним для підприємств, оскільки має обмежену мобільність.
  2. Контейнерні. Заправна колонка та сама ємність з пальним об'єднані єдиною рамою. Монтаж не складає проблем, достатньо лише виконати відступ відповідно до правил пожежної безпеки.
  3. Пересувні. Зручний та компактний варіант, оскільки станцію можна встановити у причепі чи кузові, що забезпечує високу мобільність. За наявності генератора можлива робота у польових умовах.
  4. Заправні модулі. Відмінне рішення для обслуговування невеликого автопарку бензином та дизельним паливом. У конструктивномуплані є резервуар з навісним обладнанням для заправки.

Мобільна АЗС – це правильне рішення для підприємств з власним автопарком. Персональна заправна станція спростить процес обслуговування техніки, заощадить час та гроші.