Збірна Харківщини з пляжної боротьби посіла перше місце на чемпіонаті України

25.03.2024 19:31 Харків

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла перше місце з пляжної боротьби.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на Харківську обласну військову адміністрацію.

Змагання відбулися з 22 по 23 березня в Києві.

На рахунку харківських борців 5 золотих, 4 срібні та 2 бронзові медалі.

Чемпіонами України стали: Кароліна Поплавська, Анастасія Кравченко, Тетяна Караченко, Олена Нікітінська та Денис Михнюк.

Срібні медалі здобули: Алефтина Ляшенко, Оксана Кухта, Дар’я Константинова та Демід Караченко.

Бронзові нагороди вибороли: Софія Бординських та Станіслав Луценко.

Нагадаємо, що харків’янин Руслан Конєв здобув золоту медаль на міжнародних змаганнях з греко-римської боротьби.

Також, на чемпіонатах України серед спортсменів до 23 років збірна Харківської області здобула 2 золоті, 4 срібні та 4 бронзові медалі.