Харківські дзюдоїсти здобули дві срібні медалі на чемпіонаті Європи серед кадетів

02.07.2024 11:24 Спорт
Чемпіонат Європи по дзюдо серед кадетів / Фото: ХОВА Чемпіонат Європи по дзюдо серед кадетів / Фото: ХОВА

На чемпіонаті Європи Україну представляли 19 дзюдоїстів, у тому числі два харків'янина – Ростислав Кострикін і Хазар Гейдаров.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу ХОВА.

У змаганнях, які відбулися з 27 по 29 червня 2024 року в Болгарії, взяли участь понад 500 спортсменів до 18 років з 44 країн.

У ваговій категорії до 50 кг Ростислав Кострикін пройшов шлях до фіналу, отримавши перемоги над дзюдоїстами з Угорщини, Болгарії, Вірменії, Франції, але у вирішальному двобої поступився супернику з Азербайджану та посів друге місце.

Хазар Гейдаров у ваговій категорії до 55 кг здобув чотири перемоги, але, поступившись у фіналі, також став срібним призером.

Загалом збірна України здобула на цьому чемпіонаті 1 золоту, 3 срібні, 3 бронзові медалі та посіла четверте місце в загальнокомандному заліку.

Нагадаємо, Еліна Світоліна кваліфікувалася для участі в одиночному турнірі на Олімпійських іграх-2024.

Нагадаємо також, що  харків’яни здобули медалі чемпіонату Європи серед спортсменів з порушенням слуху.