Харківські паралімпійці здобули «срібло» та «бронзу» на Кубку світу з фехтування на візках

29.05.2024 15:11 Спорт
Харківські паралімпійці / Фото: ХОВА Харківські паралімпійці / Фото: ХОВА

Срібною призеркою Кубку в змішаній командній шаблі стала Олена Федота. Також на її рахунку бронзові медалі в індивідуальний жіночій шаблі та в фехтуванні на шпазі в категорії В

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу ХОВА.

Ще однією призеркою стала харків’янка Євгенія Бреус, яка отримала бронзу в жіночій шпазі в категорії А.

Бронзову нагороду Україні та Харківщині принесла Наталя Мандрик. Її спортсменка виборола в командних змаганнях з фехтування на рапірі серед жінок.

Кубок світу відбувся в бразильському місті Сан Паулу з 23 по 26 травня. Участь у змаганнях взяли 127 спортсменів з 34 країн.

Харківські паралімпійці

Харків’яни здобули 1 срібну та 4 бронзові нагороди

Нагадаємо, харківські спортсмени здобули перемоги на Кубках Європи, які відбулися нещодавно у Литві та Польщі.

Нагадаємо також, що нещодавно головний тренер національної збірної України з футболу Сергій Ребров оголосив склад, який візьме участь у підготовчому зборі перед фінальним турніром Євро-2024. До цього списку потрапили три футболісти з Харківської області.