Харківський легкоатлет здобув «золото» чемпіонату України

20.02.2024 17:51 Спорт
Харківській легкоатлет Віталій Альохін / Фото: ХОВА Харківській легкоатлет Віталій Альохін / Фото: ХОВА

Харків’янин Віталій Альохін здобув дві золоті медалі чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів, який 17 та 18 лютого відбувся у Києві.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу ХОВА.

Віталій відзначився в бігу на 3000 метрів – фінішував з результатом 8 хвилин 45.77 секунди та майже на 10 секунд випередив найближчого переслідувача киянина Артема Рибку.

Також харківський легкоатлет посів перше місце в бігу на 2000 метрів з перешкодами з результатом 5:55.94, випередивши срібного призера Костянтина Оніщенка на 5.58 секунди.

Загалом у змаганнях взяли участь понад 400 атлетів до 20 років з 23 регіонів країни.

Нагадаємо, на міжнародному турнірі з боксу «Open Dracula 2024» харківські боксери здобули золоту, срібну та дві бронзові медалі.

Раніше ми писали, що у боротьбі греко-римським стилем у вазі до 82 кг харків’янин Ярослав Фільчаков успішно дійшов до півфіналу.