Біоревіталізація шкіри: що це, показання до процедури

Promo
Довготривалий ефект омолодження доступний завдяки інноваціям в естетичній медицині. Найбільш відомою методикою вважається біоревіталізація, визначення якої вказує на природне (біо-), відновлення або повернення (-ре-), життя (-віта). Тому як в назві процедури, так і в техніці її проведення закладене в буквальному сенсі «повернення до життя природним шляхом».

Отримання чудових естетичних результатів без операції, тривалого відновлення, болісної реабілітації — саме це відрізняє біоревіталізацію від стандартної пластичної хірургії. Та є ще деякі важливі характеристики цієї новітньої процедури, зокрема піде мова про показання до її виконання.

Основа біоревіталізації шкіри

Гіалуронова кислота — ключовий складовий елемент шкіри, який бере безпосередню участь у притягненні та утриманні води в шарах епідермісу. Пік вироблення цієї речовини припадає на 25 – 30 років, тому саме в цей період відмічається буяння молодості та краси. Потім синтез гіалурону в організмі сповільнюється, що призводить до появи перших вікових змін — дрібних зморшків, недостатнього тургору та зменшення пружності шкіри.

Призупинити процес старіння допомагає біоревіталізація https://goldlaser.com.ua/nashi-uslugi/inektsiya-krasotyi/biorevitalizatsiya-kozhi/, під час проведення якої виконуються мікроін’єкції гіалуронової кислоти. Завдяки їм поповнюються запаси гіалурону в організмі, а суха та тонка шкіра помітно оздоровлюється. Отож біоревіталізація шкіри дозволяє:

  • повернути обличчю здоровий природний колір;
  • усунути набряклість та темні кола під очима;
  • зменшити вираженість пігментації;
  • розгладити зморшки;
  • вирівняти тон шкіри.

Омолодження за допомогою біоревіталізації діє по зростанню — після процедури наступні 3 – 4 тижні ефект підсилюється. Сумарно результати зберігаються близько 6 — 12 місяців.

Показання до біоревіталізації

Спершу процедуру природного відновлення радять робити після появи перших зморшків, які частіше всього з’являються навколо очей. Також можуть стати більш помітними носогубні складки, на лобі виникають небажані лінії. З подібними віковими змінами чудово справляється біоревіталізація, яка також показана під час:

  • сонячних опіків;
  • авітамінозу та розширених пор;
  • в’ялої та сухої шкіри;
  • м'язових судом; 
  • куперозу на вугрових висипаннях;
  • зневоднення шкірних покривів після різкого схуднення чи захворювання.

З профілактичною метою можуть призначати біоревіталізацію перед літньою відпусткою, коли виникає ризик негативного впливу ультрафіолету.

У деяких випадках біоревіталізація не може виконуватись. Частіше всього подібне стається за загострень інфекційного процесу, зокрема герпесу. Також процедура не проводиться за алергічних захворювань, запалень шкіри в проблемній ділянці, яка має піддаватись обробці. Більш детальну інформацію за потреби зможе надати професійний дерматолог після безпосереднього огляду пацієнта.